Корзина
125 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 096 108-09-56
+38 096 108-09-56
+38 099 428-50-01
УкраинаКиевул.Оболонская, д.9.
Корзина
Изготовление и продажа сувениров, подарков, печатной продукции.

Значки для випускників дитячого садка

Значки для випускників дитячого садка

Наша компанія гарантує лояльний та індивідуальний підхід до кожного клієнта. На віртуальних сторінках ви можете знайти цікаві варіанти оформлення виробів для дітей молодшого віку.

Значки для випускників дитячого садка символізують часи безтурботного дитинства. Завершення навчання у дошкільному закладі важлива подія в житті кожної дитини. Можна сказати, що це перший крок у свідоме і доросле майбутнє. Такий випускний трапляється лише один раз і зазвичай, кожен дорослий згадує цей етап із теплою усмішкою на обличчі.

Час, проведений у дитячому садочку ми зазвичай пов’язуємо із безтурботністю. Такі спогади викликають найтепліші відчуття та виключно позитивні емоції.

Якщо ваша дитина невдовзі закінчить дитсадок, варто завчасно розпочати підготовку до цієї хвилюючої та водночас урочистої події. Допомогти в організації урочистості зможуть різноманітні прикраси та аксесуари.

Якщо мудрі батьки допоможуть дитині зберегти значки для випускників дитячого садка, вони стануть не лише символом, але й підтвердженням завершення фундаментального і першого важливого свята в житті малечі.

На сучасному ринку сувенірної продукції ви можете без особливих зусиль обрати варіант, який влаштує вас за ціною та вдовольнить естетичні потреби. Яскраві, цікаві та привертаючі увагу атрибути свята по допоможуть вам у створенні відповідної радісної та урочистої атмосфери.

Такі значки будуть чудово виглядати на будь-якому одязі та слугувати неперевершеною та оригінальною прикрасою. Подібна відзнака буде виділяти випускників серед інших учнів. За допомогою такого аксесуара ви подаруєте справжнє відчуття свята майбутнім першокласникам.

 

Особливості виготовлення закатних значків

Кожна позиція, як правило містить в собі такі елементи:

  • пластикова або металічна основа;
  • застібка у вигляді євробулавки;
  • поліграфічна вставка із певним зображенням;
  • покриття, яке слугує захисним шаром та оберігає виріб від механічних пошкоджень.

На виробництві можуть використовуватись спеціальне обладнання — пневматичні або ручні верстати. Вони необхідні для пресовки заготівок. Сам процес виробництва достатньо простий, але потребує уважності та професіоналізму.

Завдяки доступній ціновій політиці подібних зразків, його зможе дозволити собі кожен бажаючий.

Як обрати якісний виріб?

Якщо ви бажаєте придбати яскравий сувенір, зверніть увагу на якісні вироби від інтернет-магазину «Сувенір-Трейд». Зазвичай вони мають наступні характеристики:

  • діаметр 56 мм;
  • кругла форма;
  • спосіб кріплення — булавка.

Ми можемо запропонувати вам обрати варіант, який задовольнить ваші потреби із стандартних зразків, або скористатись можливістю замовити персоніфікованій виріб з нанесенням малюнку за вашим ескізом. Це може бути:

  • назва навчального закладу;
  • фото;
  • ім’я дитини та ін.

Нанесене зображення захищене додатковим покриттям прозорою лавсановою плівкою. Дані позиції виготовляються з першокласних матеріалів. Готова продукція має акуратний та привабливий зовнішній вигляд.

Значки для випускників дитячого садка

Досить популярним в наш час став патріотичний дизайн, який по бажанню можна доповнити назвою садочка, роком випуску та будь-якою іншою корисною та пам’ятною інформацією. По бажанню замовника зразок може бути додатково прикрашений кольоровою стрічкою.

Який би із варіантів не припав вам до душі, ми гарантуємо якісне виконання своїх зобов’язань, ви гарантовано отримаєте своє замовлення незалежно від об’єму виробництва в обумовлений термін.

Однією з основних переваг у виготовленні подібної продукції є не лише низька вартість, а й можливість нанесення повнокольорового зображення.

Наша компанія пропонує вашій увазі найрізноманітніші варіанти оформлення. Ви можете обрати кольорову гаму, малюнок, та будь-які емблеми, які ми нанесемо на виріб.

В асортименті нашої компанії ви знайдете високоякісні товари, які стануть вам у нагоді при підготовці до будь-якої урочистості. Ми зможемо реалізувати будь-які ваші задуми та творчі фантазії.

Особливості умов співпраці

Наша компанія гарантує лояльний та індивідуальний підхід до кожного клієнта. На віртуальних сторінках ви можете знайти цікаві варіанти оформлення виробів для дітей молодшого віку. Окрім значків для випускників дитячих садочків, ми пропонуємо вам ознайомитись з різноманітними виробами для учнів молодшої, середньої та старшої школи.

В нашому віртуальному каталозі ви можете обрати ідеальний варіант, який задовольнить ваші потреби. Здійснити покупку досить легко, для цього достатньо додати до кошику обрані позиції та перейти до оформлення замовлення.

Наші співробітники швидко та якісно відпрацюють вашу заявку, після чого замовлений продукт буде направлений замовнику зручним способом у будь-який регіон України. За роки успішної роботи наша фірма завоювала довіру та прихильність клієнтів із Києва, Харкова, Львова та інших міст.

Ми сподіваємось бачити вас серед наших постійних покупців!

 

Другие статьи